REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2014

W 2 Niedzielę Wielkiego Postu rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne. Rekolekcjom będzie przewodniczył ks. Janusz Haraburda, proboszcz parafii w Prawdziskach. Porządek nabożeństw wraz z nauką rekolekcyjną:

Niedziela 16 marca 2014 r.
Msza św. wraz z nauką rekolekcyjną: godz. 8:00, 10:00 i 12:00.

Poniedziałek 17 marca 2014 r.
Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych i młodzieży: godz. 10:00 i godz. 18:00;
Liturgia pokutna o godz. 12:00 z udziałem dzieci szkoły podstawowej;
Liturgia pokutna o godz. 13:30 z udziałem młodzieży gimnazjalnej.

Wtorek 18 marca 2014 r.
Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych i młodzieży: godz. 10:00 i godz. 18:00;
Msza św. z udziałem dzieci szkoły podstawowej: godz. 12:00;
Msza św. z udziałem młodzieży gimnazjalnej: godz. 13:30.

Środa 19 marca 2014 r.
Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych i młodzieży: godz. 10:00 i godz. 18:00.

Spowiedź na pół godziny przed każdą Mszą św. Poniedziałek, wtorek i środa są dniami spowiedzi.

Podobnie jak w latach ubiegłych Parafialny Zespół Caritas w czasie Rekolekcji Wielkopostnych przeprowadzi zbiórkę pieniężną, z której dochód przeznaczony będzie na pomoc najuboższym dzieciom oraz osobom starszym z naszej parafii. Zachęcamy wszystkich do zaangażowania się w zbiórkę poprzez okazanie prawdziwego, chrześcijańskiego serca, które powinno być otwarte na drugiego człowieka każdego dnia w roku. Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które będą chciały wesprzeć najbardziej potrzebujących. Pragniemy również podziękować wszystkim naszym wiernym darczyńcom, których regularne wsparcie pozwala nam pomagać drugiemu człowiekowi.