Program peregrynacji relikwii św. Stanisława Kostki

18 kwietnia 2018 r. (środa)

godz. 1800

powitanie relikwii św. Stanisława Kostki oraz wieczorna Msza św. z udziałem dzieci, młodzieży szkolnej, młodzieży szkół średnich, rodziców, dziadków, wychowawców, nauczycieli. Po Mszy św. przewidziana jest adoracja.

19 kwietnia 2018 r. (czwartek)

godz. 1000

spotkanie przy relikwiach św. Stanisława Kostki w kościele parafialnym dzieci (klasy III, IV i V), rodziców, dziadków, nauczycieli, wychowawców.

godz. 1500

Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz spotkanie przy relikwiach św. Stanisława Kostki w kościele parafialnym młodzieży szkolnej (klasy VI, VII; gimnazjum II i III), młodzieży szkół średnich, rodziców, dziadków, nauczycieli, wychowawców.

godz. 1630

Przekazanie relikwii św. Stanisława Kostki do parafii pw. Św. Brata Alberta w Chełchach.