Peregrynacja Relikwii św. Stanisława Kostki w Diecezji Ełckiej

kalendarium peregrynacji
DEKANAT SEJNY, ŚW. KAZIMIERZA KRÓLEWICZA

11.03.2018 r.
NIEDZIELA
Sejny, Nawiedzenia NMP

12.03.2018 r.
Poniedziałek
Puńsk, Wniebowzięcia NMP

13.03.2018 r.
Wtorek
Smolany, św. Izydora

14.03.2018 r.
Środa
Krasnopol, Przemienienia Pańskiego

15.03.2018 r.
Czwartek
Berżniki, Wniebowzięcia NMP

16.03.2018 r.
Piątek
Karolin, Świętej Rodziny

17.03.2018 r.
Sobota
Giby, św. Anny

 

DEKANAT LIPSK, BŁ. MĘCZENNIC
MARIANNY BIERNACKIEJ i S. JULII SERGII RAPIEJ

18.03.2018 r.
NIEDZIELA
Jaminy, św. Mateusza Apostoła

19.03.2018 r.
Poniedziałek
Lipsk, Matki Bożej Anielskiej

20.03.2018 r.
Wtorek
Sztabin, św. Jakuba Apostoła

21.03.2018 r.
Środa
Krasnybór, Zwiastowania NMP

22.03.2018 r.
Czwartek
Mikaszówka, św. Marii Magdaleny

23.03.2018 r.
Piątek
Rygałówka, Przemienienia Pańskiego

 

DEKANAT EŁK, MB FATIMSKIEJ,
DEKANAT EŁK, ŚWIĘTEJ RODZINY,
DEKANAT EŁK, BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

24.03.2018 r.
Sobota
Straduny, Matki Bożej Królowej Polski

25.03.2018 r.
NIEDZIELA
Ełk, św. Wojciecha

26.03.2018 r.
Poniedziałek
Ełk, św. Jana Apostoła i Ewangelisty

27.03.2018 r.
Wtorek
Ełk, NMP Królowej Apostołów

28.03.2018 r.
Środa
Ełk, bł. Karoliny Kózkówny

Przerwa świąteczna

03.04.2018 r.
Wtorek
Ełk, św. Rafała Kalinowskiego

04.04.2018 r.
Środa
Ełk, Opatrzności Bożej

05.04.2018 r.
Czwartek
Ełk, Chrystusa Sługi

06.04.2018 r.
Piątek
Ełk, św. Jana Pawła II

07.04.2018 r.
Sobota
Prawdziska, św. Andrzeja Apostoła

08.04.2018 r.
Niedziela
Ełk, Najświętszego Serca Jezusowego

09.04.2018 r.
Poniedziałek
Ełk, św. Tomasza Apostoła

10.04.2018 r.
Wtorek
Ełk, Ducha Świętego

11.04.2018 r.
Środa
Grabnik, Matki Bożej Częstochowskiej

12.04.2018 r.
Czwartek
Klusy, Matki Bożej Wspomożenia Wiernych

13.04.2018 r.
Piątek
Nowa Wieś Ełcka, św. Józefa Robotnika

14.04.2018 r.
Sobota
Bajtkowo, Matki Bożej Różańcowej

15.04.2018 r.
NIEDZIELA
Prostki, św. Antoniego Padewskiego

16.04.2018 r.
Poniedziałek
Regielnica, św. Józefa Robotnika

17.04.2018 r.
Wtorek
Pisanica, Matki Bożej Królowej Polski

18.04.2018 r.
Środa
Kalinowo, Wniebowzięcia NMP

19.04.2018 r.
Czwartek
Chełchy, św. Brata Alberta Chmielowskiego

20.04.2018 r.
Piątek
Stare Juchy, Trójcy Przenajświętszej

 

DEKANAT BIAŁA PISKA, ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO

21.04.2018 r.
Sobota
Skarżyn, Chrystusa Króla

22.04.2018 r.
NIEDZIELA
Różyńsk Wielki, św. Szczepana

23.04.2018 r.
Poniedziałek
Biała Piska, św. Andrzeja Boboli

24.04.2018 r.
Wtorek
Orzysz, Najświętszego Serca Pana Jezusa

25.04.2018 r.
Środa
Orzysz, Matki Bożej Szkaplerznej

26.04.2018 r.
Czwartek
Kumielsk, Narodzenia NMP

27.04.2018 r.
Piątek
Okartowo, Niepokalanego Serca NMP

28.04.2018 r.
Sobota
Drygały, Matki Bożej Częstochowskiej

 

DEKANAT PISZ, ŚW. HUBERTA

29.04.2018 r.
NIEDZIELA
Kociołek Szlachecki, Matki Bożej Gietrzwałdzkiej

30.04.2018 r.
Poniedziałek
Jeże, św. Apostołów Piotra i Pawła

01.05.2018 r.
Wtorek
Turośl, Matki Bożej Częstochowskiej

02.05.2018 r.
Środa
Wiartel, św. Maksymiliana Marii Kolbe

03.05.2018 r.
Czwartek
Pisz, Matki Bożej Ostrobramskiej Miłosierdzia

04.05.2018 r.
Piątek
Pisz, św. Józefa Oblubieńca NMP

05.05.2018 r.
Sobota
Ruciane Nida, Trójcy Świętej

06.05.2018 r.
NIEDZIELA
Ruciane Nida, Matki Bożej Ostrobramskiej Miłosierdzia

07.05.2018 r.
Poniedziałek
Pisz, Najświętszego Serca Pana Jezusa

08.05.2018 r.
Wtorek
Pisz, św. Jana Chrzciciela

 

DEKANAT MIKOŁAJKI, ŚW. STANISŁAWA BM

09.05.2018 r.
Środa
Mikołajki, św. Mikołaja

10.05.2018 r.
Czwartek
Mikołajki, Matki Bożej Różańcowej

11.05.2018 r.
Piątek
Ukta, Podwyższenia Krzyża Świętego

12.05.2018 r.
Sobota
Kosewo/Użranki

13.05.2018 r.
NIEDZIELA
Woźnice, św. Maksymiliana Marii Kolbe

14.05.2018 r.
Poniedziałek
Baranowo, NMP Matki Kościoła

 

DEKANAT GIŻYCKO, ŚW. SZCZEPANA MĘCZENNIKA,
DEKANAT GIŻYCKO, ŚW. KRZYSZTOFA

15.05.208 r.
Wtorek
Giżycko, św. Brunona

16.05.2018 r.
Środa
Giżycko, św. Kazimierza Królewicza

17.05.2018 r.
Czwartek
Giżycko, św. Anny

18.05.2018 r.
Piątek
Bystry, św. Jadwigi Królowej

19.05.2018 r.
Sobota
Giżycko, Ducha Świętego Pocieszyciela