Ogłoszenia parafialne – 4.03.2018 r.

3 Niedziela Wielkiego Postu
  1. W trzecią niedzielę Wielkiego Postu Chrystus uświadamia nam, że już najwyższy czas, by dokonać radykalnego uporządkowania naszego życia. Każdy z nas jest prawdziwą świątynią, w której mieszka Pan Bóg, i trzeba zatroszczyć się, by była ona dla Niego godnym mieszkaniem.
  2. Rozważając mękę Pańską, łączymy nasze cierpienia i troski z cierpiącym Jezusem. Zapraszam na nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek o godz. 17:30, a na gorzkie żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00. Zachęcam szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz młodzież do sakramentu bierzmowania do czynnego udziału w tych nabożeństwach.
  3. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 12:00, zapraszam na spotkanie formacyjne dzieci z klas III oraz ich rodziców w ramach przygotowania do pierwszego spotkania Chrystusa w sakramencie pokuty i pojednania oraz przez Komunię świętą w Eucharystii.
  4. W środę, 7 marca, o godz. 18:00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Po niej Msza św. w intencji próśb i podziękowań nowenny.
  5. W czwartek, 8 marca zapraszam do wspólnej modlitwy w intencjach kobiet na Mszę Świętą o godz. 18:00.
  6. W piątek, 9 marca, nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17:30.
  7. W sobotę, 10 marca, o godz. 18:00 będzie celebrowana pierwsza Msza św. niedzielna.
  8. W przyszłą niedzielę, 11 marca, po Mszy św. o godz. 12:00, zapraszam na spotkanie formacyjne dzieci z klas III oraz ich rodziców w ramach przygotowania do pierwszego spotkania Chrystusa w sakramencie pokuty i pojednania oraz przez Komunię świętą w Eucharystii.
  9. W przyszłą niedzielę, 11 marca, będziemy zbierać ofiary na kontynuację budowy domu parafialnego z kaplicą pogrzebową. Mamy duże potrzeby materialne: obecnie trwają prace wykończeniowe sali konferencyjnej, kuchni, szatni oraz dwóch toalet. Zapraszam do szczególnej hojności na ten cel.